Dla psa: obroża elektryczna, obroża antyszczekowa, obroża elektroniczna, pastuch elektryczny czyli tresura i szkolenie psów


Idź do spisu treści

Elektronika dla psa i kota

Inna elektronika dla psa

Elektronika dla psów.

Pies w domu. Lokalizatory psów. Miski elektroniczne.

Google
 

Systemy ochrony stref domowych

Systemy ochrony stref w domu zapobiegają odwiedzaniu danych miejsc w domu. Są szczególnie przydatne szczególnie wtedy gdy chcemy zniechęcić naszego psa lub kota na przykład do odwiedzania pokoju dziecka, czy wylegiwania się na naszej ulubionej kanapie. W zdecydowanej większości systemy są mobilne tzn. możemy je dowolnie przestawiać w wybrane miejsca.

Wśród wszystkich odstraszaczy domowych najskuteczniejsze wydają się być systemy oparte na technologii sprayu zapachowego.

Tego typu systemy składają się zazwyczaj z nadajnika, który korzystając z podłączenia do prądu lub własnego zasilania z baterii wytwarza pole wokół strefy która ma być zakazana dla pupila. Pies zaopatrzony w obrożę zbliżając się do takiej strefy otrzymuje dawkę nieprzyjemnego zapachu, co zniechęca go do posuwania się dalej i zmusza do opuszczenia danego miejsca.

W przypadku prostszych urządzeń istnieje możliwość wywołania zapachu dzięki detektorowi ruchu, który reaguje na zbliżenie się pupila. Minusem takiego rozwiązania jest jednak możliwość uruchomienia przez człowieka, który przemieszcza się przy urządzeniu. Jeśli jednak chcemy zastosować takie urządzenie np. w nocy w drzwiach pokoju dziecka, lub podczas naszej nieobecności w pobliżu kanapy - sprawdzi się znakomicie.

Systemy zapachowe można uzupełniać poprzez zakup dodatkowych pojemników ze sprayem.

Elektroniczne miski dla psów

Ile razy spotkałeś się z sytuacją, że miska, która miała starczyć na dzień lub dwa dla Twojego pupila zostaje opróżniona w 15 minut po jej wypełnieniu, a przeżarty towarzysz przez kolejnych kilka godzin nie ma siły na nic ? Na rynku pojawiły się elektroniczne miski uwalniające karmę w czasie do 48 godzin. Najciekawsze rozwiązania pozwalają precyzyjnie ustawić czas uwolnienia pokarmu nawet z dwóch niezależnych źródeł. Dzięki temu masz pewność, że żywność pozostaje świeża, a pupil uzyska do niej dostęp pod Twoją nieobecność w dokładnie wyznaczonym przez Ciebie czasie.

Lokalizatory psów

Elektroniczne obroże umożliwiają również lokalizowanie psa w terenie. Prostsze rozwiązania reagują na dźwięk i są wykorzystywane głównie przez psy myśliwskie. Elektroniczna obroża wydaje odpowiedni dźwięk zgodnie z jej zaprogramowaniem: w czasie biegu psa lub po osiągnięciu przez niego celu. Bardziej zaawansowane systemy pozwalają również na lokalizację psa lub kilku psów w terenie za pomocą fal radiowych z określeniem kierunku i szacowanej odległości od psa.

Psy myśliwskie

Elektronika dla psów myśliwskich oferuje poza obrożami elektronicznymi o dużym zasięgu, specjalnie przygotowanymi do pracy w trudnych warunkach, również takie rozwiązania jak lokalizatory psów i obroże elektroniczne współpracujące np. z systemem ptasiej wyrzutni (Canicom 1500 PRO z systemem Canifly). Tego typu systemy dla psów myśliwskich doskonale uzupełniają trening stójki.

M A R K I

Pastuch elektryczny dla psów
Innotek : obroża elektryczna
Petsafe, elektryczna obroża dla psa
sportdog, obroże elektryczne
Dogtra :: Obroża elektryczna, tresura psa
DogTrace :: Obroża elektryczna

S K L E P Y

Elektryczna obroża to udana tresura psa
Obroże do tresury
elektryczna obroża, elektryczne obroże, obroża antyszczekowa, elektryczny pastuch
Elektryczna obroża i udana tresura psa

P O L E C A M Y

ptasia wyrzutnia
Elektroniczna miska dla psa
Obroża elektryczna do tresury
Odstraszacz
Lokalizator psa
Kojec dla psa i kota

INNE SKLEPY

Bielizna: bielizna damska, bielizna dla niej
bielizna na prezent
bielizna damska
fotelik samochodowy
foteliki samochodowe

Elektryczna obroża | Obroża elektryczna | Obroża elektroniczna | Obroża antyszczekowa | Elektryczny pastuch | Inna elektronika dla psa | Bezpieczne obroże | Tresura psa | Mapa witryny


Tresura psów : Obroża elektryczna Pastuch elektryczny Obroża antyszczekowa Elektroniczna obroża 2007 - 2009 | kontakt@obrozaelektryczna.pl
Ta strona używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania). Polityka cookies

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego